پلی تم

طراح و پیمانکار پروژه های آبیاری تحت فشار


درباره ما

معرفي شركت پلي تم :
شركت پلي تم در مرداد ماه سال 1360 در مشهد به ثبت رسيده و در زمينه آبياري تحت فشار، آبرساني، تاسيسات و همچنين فروش لوازم آبياري فعاليت داشته است. اين شركت قديمي ترين شركت در زمينه آبياري تحت فشار در استان خراسان است كه مديريت عامل آن چندين سال عضو هيئت مديره انجمن صنفي كارفرمايي شركتهاي آبياري تحت فشار استان خراسان (در بدو تأسيس) مي باشد
مختصري در مورد سوابق فعاليت هاي شركت پلي تم :
فعاليت هاي شركت پلي تم را مي توان به دو بخش عمده تقسيم كرد: طراحي و اجراي سيستم هاي آبياري تحت فشار و استخرهاي ژئوممبرين و فروش لوازم، اتصالات آبياري و محصولات ژئوسنتتيك .
اين شركت داراي مجوز اجرا از دفتر توسعه سامانه هاي نوين آبياري با پايه 3 بوده و نيز داراي گواهينامه تشخيص صلاحيت پيمانكاري رشته آب با رتبه 5 از معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي رياست جمهوري مي باشد. شركت پلي تم تاكنون هزاران هكتار طراحي و اجراي سيستم هاي آبياري تحت فشار از جمله سيستم هاي قطره‌اي، باراني و ميكرو داشته است. اين شركت داراي كادري مجرب با امكانات كامل براي اجرا پروژه هاست. كادر اجرايي اين شركت متشكل از چند اكيپ آموزش ديده و با سابقه در زمينه اجراي سيستم هاي آبياري تحت فشار مي باشد، كه با دارا بودن لوازم، ابزارآلات و ماشين آلات كامل قابليت اجراي پروژه هاي مختلف را در كوتاهترين زمان دارد. این شرکت درعین حال نماینده فروش لوله های پلی اتیلن شركت رام پلاست شرق، نماینده انحصاری شركت پلی‌ران اتصال( اتصالات پلی اتیلن )، نماينده شركت تكاب اتصال، نماینده شركت مجد ايرانيان (توليد كننده نوار آبياري پلاكدار) در خراسان می باشد . لازم است به استحضارتان برساند که این شرکت از معدود شرکتهای مهندسی می باشد که موفق به اخذ استاندارد جهانی ISO 9001-2000 مربوط به مدیریت کیفیت را در استان شده است . در ضمن مدیران شرکت، در قالب شخصیت حقوقی دیگری بنام رام پلاست شرق يكي از مجهزترین کارخانه هاي پلی‌اتیلن در ایران را راه اندازي كرده‌اند که یکی از خطوط آن برای اولین بار در خاورمیانه، در مشهد احداث شده‌است. امکانات شرکت علاوه بر ماشين آلات و تجهيزات اجرايي، وسایل نقلیه و صرف نظر از دفتر مرکزی، یک باب فروشگاه و انبار متعلق به آن و همچنین انباري جداگانه می باشد .

تبلیغات

نظرسنجی

# خواهشمند است نظر خود را در مورد وب سایت ما بفرمایید .
الف خیلی خوب
ب خوب
ج متوسط
د ضعیف

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و مربوط به شرکت پلی تم می باشد

طراحی و پیاده سازی : محمدهادی مبینی